ITT Cannon, LLC DFMAK104SNMBF228F229K128
DFMAK104SNMBF228F229K128 picture photo
Mfg. Part Number
DFMAK104SNMBF228F229K128
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
D-SUB 104 F NON MAG ALUM SHELL
Datasheet Download
DFMAK104SNMBF228F229K128.pdf
Availability of DFMAK104SNMBF228F229K128
QUANTITY
DFMAK104SNMBF228F229K128 Order Process
Ship out your order
Specifications of DFMAK104SNMBF228F229K128
Internal Part NumberEIS-DFMAK104SNMBF228F229K128
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DFMAK104SNMBF228F229K128
Related LinksDFMAK104SNMB, DFMAK104SNMBF228F229K128 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DFMAK104SNMBF228F229K128 Details Description
Related parts for DFMAK104SNMBF228F229K128
END PLATE TS32 SAKG 28/32/70 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 75V 100A D2PAK datasheet.pdf
CONV DC/DC 6W 9-18VIN 05VOUT datasheet.pdf
RES 23.7K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 29POS PIN datasheet.pdf
XBEE PRO SET S2B 10MW WIRE datasheet.pdf
RES 3.09M OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf