ASSMANN WSW Components DK-1511-050/BL
DK-1511-050/BL picture photo
Mfg. Part Number
DK-1511-050/BL
Brief Description
CBLE RJ45 CAT5E W/BOOT 50' BLK
Datasheet Download
DK-1511-050/BL.pdf
Availability of DK-1511-050/BL
QUANTITY
DK-1511-050/BL Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-1511-050/BL
Internal Part NumberEIS-DK-1511-050/BL
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductAssmann - Digitus® Products
Standard Package25
Length50.0' (15.2m)
ShieldingUnshielded
ColorBlack
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-1511-050/BL
Related LinksDK-1511, DK-1511-050/BL Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-1511-050/BL Details Description
Related parts for DK-1511-050/BL
CONN FAKRA JACK R/A 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
CONN RECEPTACLE 3POS .100 TIN datasheet.pdf
IC 10-4LN PRIORITY ENC 16TSSOP datasheet.pdf
CAP TANT 470UF 4V 10% 2917 datasheet.pdf
IC PWR MGMNT DC-DC MULT 56-QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M3 NYLON 51MM datasheet.pdf
CONN HEADER 13POS .100" GOLD datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 1.1A 275 MOHM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf