ASSMANN WSW Components DK-1511-100/WH
DK-1511-100/WH picture photo
Mfg. Part Number
DK-1511-100/WH
Brief Description
CBLE RJ45 CAT5E W/BOOT 100' WHT
Datasheet Download
DK-1511-100/WH.pdf
Availability of DK-1511-100/WH
QUANTITY
DK-1511-100/WH Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-1511-100/WH
Internal Part NumberEIS-DK-1511-100/WH
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductAssmann - Digitus® Products
Standard Package12
Length100' (30.5m)
ShieldingUnshielded
ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-1511-100/WH
Related LinksDK-1511, DK-1511-100/WH Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-1511-100/WH Details Description
Related parts for DK-1511-100/WH
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.9MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
IC PROM SERIAL 256K 20-PLCC datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
LIMIT SWITCH SPDT SEALED ROLLER datasheet.pdf
RES 9.88K OHM 1.5W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
POT 500K OHM 1/4W CARBON LOG datasheet.pdf
RES SMD 58.3 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
DIODE 4A 100V 20NS DO-201AD datasheet.pdf
RES SMD 4.32K OHM 1% 1/2W 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 12UF 10% 1.275KV RAD datasheet.pdf