ASSMANN WSW Components DK-1611-050/BL
DK-1611-050/BL picture photo
Mfg. Part Number
DK-1611-050/BL
Brief Description
CABLE CAT6 W/BOOT 50' BLACK
Datasheet Download
DK-1611-050/BL.pdf
Availability of DK-1611-050/BL
QUANTITY
DK-1611-050/BL Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-1611-050/BL
Internal Part NumberEIS-DK-1611-050/BL
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Length50.0' (15.2m)
ShieldingUnshielded
ColorBlack
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-1611-050/BL
Related LinksDK-1611, DK-1611-050/BL Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-1611-050/BL Details Description
Related parts for DK-1611-050/BL
DIODE BRIDGE 600V 1.5A 4-SMD datasheet.pdf
FUSE T/D CLASS L 1400A 600V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 100W datasheet.pdf
RES 147 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 31POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
RES SMD 2.66K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM R-TAB datasheet.pdf
CAP CER 33PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
AM63237E108 FUSE datasheet.pdf
RES NTWRK 18 RES 50 OHM 27LBGA datasheet.pdf