ASSMANN WSW Components DK-1611-100/WH
DK-1611-100/WH picture photo
Mfg. Part Number
DK-1611-100/WH
Brief Description
CABLE CAT6 W/BOOT 100' WHITE
Datasheet Download
DK-1611-100/WH.pdf
Availability of DK-1611-100/WH
QUANTITY
DK-1611-100/WH Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-1611-100/WH
Internal Part NumberEIS-DK-1611-100/WH
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package12
Length100' (30.5m)
ShieldingUnshielded
ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-1611-100/WH
Related LinksDK-1611, DK-1611-100/WH Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-1611-100/WH Details Description
Related parts for DK-1611-100/WH
CONN HEADER 2POS VERT TIN SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 8.2V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
IC XDCP SGL 32-TAP 10K 8-DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf
CAP CER 680PF 100V 5% BP 1808 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 66POS PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
CAP FILM 630VDC 0.0091UF RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN datasheet.pdf