ASSMANN WSW Components DK-1611-26-010/G
DK-1611-26-010/G picture photo
Mfg. Part Number
DK-1611-26-010/G
Brief Description
CABLE CAT6 W/BOOT 10' GREY
Datasheet Download
DK-1611-26-010/G.pdf
Availability of DK-1611-26-010/G
QUANTITY
DK-1611-26-010/G Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-1611-26-010/G
Internal Part NumberEIS-DK-1611-26-010/G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package150
Length10.0' (3.05m)
ShieldingUnshielded
ColorGray
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-1611-26-010/G
Related LinksDK-1611-, DK-1611-26-010/G Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-1611-26-010/G Details Description
Related parts for DK-1611-26-010/G
IC EEPROM 1KBIT 400KHZ 8MSOP datasheet.pdf
LED RED CLEAR 10MM ROUND T/H datasheet.pdf
IC DAC 14BIT QUAD SRL 28-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
IC OVERVOLT PROT REG 10-MSOP datasheet.pdf
CAP CER 15PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 7POS 3.81MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
PAC-M340-SD37-V0 CBL ASSY datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf