ASSMANN WSW Components DK-1611-26-050/B
DK-1611-26-050/B picture photo
Mfg. Part Number
DK-1611-26-050/B
Brief Description
CABLE CAT6 W/BOOT 50' BLUE
Datasheet Download
DK-1611-26-050/B.pdf
Availability of DK-1611-26-050/B
QUANTITY
DK-1611-26-050/B Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-1611-26-050/B
Internal Part NumberEIS-DK-1611-26-050/B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Length50.0' (15.2m)
ShieldingUnshielded
ColorBlue
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-1611-26-050/B
Related LinksDK-1611-, DK-1611-26-050/B Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-1611-26-050/B Details Description
Related parts for DK-1611-26-050/B
CONN HEADER .100 SINGL STR 9POS datasheet.pdf
CONN JACK MONO RT ANG 2.5MM datasheet.pdf
CONN HDR 26POS 2MM VERT T/H 10AU datasheet.pdf
CONN HEADER SINGLE 64POS .315" datasheet.pdf
RES 34 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 316 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 2.43K OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
TERMINAL END PLATE 1.5MM BLUE datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE PIN datasheet.pdf
OSC XO 6.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf