ASSMANN WSW Components DK-25221-02/3
DK-25221-02/3 picture photo
Mfg. Part Number
DK-25221-02/3
Manufacturer
Product Category
Fiber Optic Cables
Brief Description
CABLE FIBER OPTIC 2M
Datasheet Download
DK-25221-02/3.pdf
Availability of DK-25221-02/3
QUANTITY
DK-25221-02/3 Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-25221-02/3
Internal Part NumberEIS-DK-25221-02/3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyFiber Optic Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-25221-02/3
Related LinksDK-252, DK-25221-02/3 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-25221-02/3 Details Description
Related parts for DK-25221-02/3
FUSE DRWR FOR PWR MOD F'GRIP 2PL datasheet.pdf
RV COAXIAL SWITCH datasheet.pdf
CAP CER 0.018UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 470PF 100V 1% BP 0805 datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 2.5K OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
BERGSTIK II 0.100" SNGL ST datasheet.pdf