ASSMANN WSW Components DK-2533-10/3
DK-2533-10/3 picture photo
Mfg. Part Number
DK-2533-10/3
Manufacturer
Product Category
Fiber Optic Cables
Brief Description
CABLE FIBER OPTIC 10M
Datasheet Download
DK-2533-10/3.pdf
Availability of DK-2533-10/3
QUANTITY
DK-2533-10/3 Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-2533-10/3
Internal Part NumberEIS-DK-2533-10/3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyFiber Optic Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-2533-10/3
Related LinksDK-253, DK-2533-10/3 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-2533-10/3 Details Description
Related parts for DK-2533-10/3
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 25V 10% 2312 datasheet.pdf
TVS DIODE 102VWM 165VC SMD datasheet.pdf
RES 470 OHM 10W 5% RADIAL datasheet.pdf
RES 45.3 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 768K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
UNIVERSAL MAT UMQ-1272-A datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V datasheet.pdf
OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf