Alt DK-DEV-4S100G5N
DK-DEV-4S100G5N picture photo
Mfg. Part Number
DK-DEV-4S100G5N
Manufacturer
Product Category
Evaluation Boards - Embedded - Complex Logic (FPGA, CPLD)
Brief Description
KIT DEV 100G 530 GT
Datasheet Download
DK-DEV-4S100G5N.pdf
Availability of DK-DEV-4S100G5N
QUANTITY
DK-DEV-4S100G5N Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-DEV-4S100G5N
Internal Part NumberEIS-DK-DEV-4S100G5N
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Design ResourcesDevelopment Tool Selector
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyEvaluation Boards - Embedded - Complex Logic (FPGA, CPLD)
SeriesSTRATIX® IV GT
TypeFPGA
For Use With/Related ProductsStratix® IV GT
ContentsBoard
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-DEV-4S100G5N
Related LinksDK-DEV-, DK-DEV-4S100G5N Datasheet, Alt Distributor
DK-DEV-4S100G5N Details Description
Related parts for DK-DEV-4S100G5N
RES SMD 0.39 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST 10A 110V datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 24V datasheet.pdf
MOD IPM 6PAC 1200V 100A datasheet.pdf
RES 21K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 3A 125V datasheet.pdf
RES 71.16 OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
USB 3.0 TO HDMI ADAPTER datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 15K OHM 14SOIC datasheet.pdf