Murata Electronics North America DLW5BSN191SQ2L
DLW5BSN191SQ2L picture photo
Mfg. Part Number
DLW5BSN191SQ2L
Manufacturer
Product Category
Common Mode Chokes
Brief Description
CHOKE COMMON MODE WW 190 OHM SMD
Datasheet Download
DLW5BSN191SQ2L.pdf
Availability of DLW5BSN191SQ2L
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
DLW5BSN191SQ2L Order Process
Ship out your order
Specifications of DLW5BSN191SQ2L
Internal Part NumberEIS-DLW5BSN191SQ2L
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLDLW5B Series Marking
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package400
Category Filters
FamilyCommon Mode Chokes
SeriesEMIFIL®, DLW5BS
PackagingTape & Reel (TR)
Filter TypePower Line
Number of Lines2
Inductance-
Current5A
DC Resistance (DCR)20 mOhm Max
Impedance190 Ohm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Height (Max)0.177" (4.50mm)
Package / CaseHorizontal, 4 PC Pad
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DLW5BSN191SQ2L
Related LinksDLW5BSN, DLW5BSN191SQ2L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DLW5BSN191SQ2L Details Description
Related parts for DLW5BSN191SQ2L
SWITCH ROCKER SPDT 20A 12V datasheet.pdf
IC DIFFERENTIAL BUS TXRX 8-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 51K OHM 5% 1/2W 2010 datasheet.pdf
FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W datasheet.pdf
Connector Socket 52 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
1-1/4" RACEWAY 8' OFFICE WHITE datasheet.pdf
CAP CER 2.2PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
LED XLAMP 3500K WHITE 36V SMD datasheet.pdf