CSR PLC DM-8510-10123-1A
DM-8510-10123-1A picture photo
Mfg. Part Number
DM-8510-10123-1A
Manufacturer
Product Category
RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units
Brief Description
DONGLE USB BLUETOOTH LE
Datasheet Download
DM-8510-10123-1A.pdf
Availability of DM-8510-10123-1A
QUANTITY
DM-8510-10123-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of DM-8510-10123-1A
Internal Part NumberEIS-DM-8510-10123-1A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units
SeriesCSRmesh™, µEnergy™
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DM-8510-10123-1A
Related LinksDM-8510-, DM-8510-10123-1A Datasheet, CSR PLC Distributor
DM-8510-10123-1A Details Description
Related parts for DM-8510-10123-1A
DIE SET CRIMP TWIN AX datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 30W datasheet.pdf
IC MONITOR DUAL SUPPLY PREC 8DFN datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
XFRMR CURR SENSE 2.0MH 1:100 SMD datasheet.pdf
RES 392 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 447MA 350 MOHM SMD datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 144MA 3.3 OHM TH datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT datasheet.pdf
CAP CER 20PF 1KV NP0 1111 datasheet.pdf