Finisar Corporation DM200-01-1-9250-0-LC
DM200-01-1-9250-0-LC picture photo
Mfg. Part Number
DM200-01-1-9250-0-LC
Manufacturer
Product Category
Laser Diodes
Brief Description
MOD LASER CML 100GHZ 200KM
Datasheet Download
DM200-01-1-9250-0-LC.pdf
Availability of DM200-01-1-9250-0-LC
QUANTITY
DM200-01-1-9250-0-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of DM200-01-1-9250-0-LC
Internal Part NumberEIS-DM200-01-1-9250-0-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optoelectronics
FamilyLaser Diodes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DM200-01-1-9250-0-LC
Related LinksDM200-01-1, DM200-01-1-9250-0-LC Datasheet, Finisar Corporation Distributor
DM200-01-1-9250-0-LC Details Description
Related parts for DM200-01-1-9250-0-LC
XFRMR LAMINATED 80VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
Connector Receptacle 10 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-72VIN 15VOUT datasheet.pdf
CONN HSG BOX MNT RCPT 2POS datasheet.pdf
FUSE 250A 250V NON STD FAST datasheet.pdf
RES 8.66 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRGHT SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
RES 796K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf