Finisar Corporation DM200-01-1-9450-0-LC
DM200-01-1-9450-0-LC picture photo
Mfg. Part Number
DM200-01-1-9450-0-LC
Brief Description
MOD LASER CML 100GHZ 200KM
Datasheet Download
DM200-01-1-9450-0-LC.pdf
Availability of DM200-01-1-9450-0-LC
QUANTITY
DM200-01-1-9450-0-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of DM200-01-1-9450-0-LC
Internal Part NumberEIS-DM200-01-1-9450-0-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DM200-01-1-9450-0-LC
Related LinksDM200-01-1, DM200-01-1-9450-0-LC Datasheet, Finisar Corporation Distributor
DM200-01-1-9450-0-LC Details Description
Related parts for DM200-01-1-9450-0-LC
RES 3.6M OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 130V 2W DO204AL datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
Crystal 27.0000MHz 30ppm 18pF 55 Ohm -20°C - 70°C Through Hole HC49/U datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
RES 2.15K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 1.11A 72 MOHM datasheet.pdf