Finisar Corporation DM200-01-3-9390-0-LC
DM200-01-3-9390-0-LC picture photo
Mfg. Part Number
DM200-01-3-9390-0-LC
Brief Description
MOD LASER DWDM 8X50GHZ 200KM
Datasheet Download
DM200-01-3-9390-0-LC.pdf
Availability of DM200-01-3-9390-0-LC
QUANTITY
DM200-01-3-9390-0-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of DM200-01-3-9390-0-LC
Internal Part NumberEIS-DM200-01-3-9390-0-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DM200-01-3-9390-0-LC
Related LinksDM200-01-3, DM200-01-3-9390-0-LC Datasheet, Finisar Corporation Distributor
DM200-01-3-9390-0-LC Details Description
Related parts for DM200-01-3-9390-0-LC
CAP CER 39PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
IC PROCESSOR AUDIO DGTL 28-SOIC datasheet.pdf
SENSOR 500PSIS 7/16 UNF 4-20 MA datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 32LQFP datasheet.pdf
DC/DC TH 8A 24-12V Q-BRICK datasheet.pdf
CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 220MA 5.78 OHM datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
CTV 11C 11#16 PIN PLUG datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 15POS PIN datasheet.pdf