Finisar Corporation DM200-01-3-9510-0-LC
DM200-01-3-9510-0-LC picture photo
Mfg. Part Number
DM200-01-3-9510-0-LC
Brief Description
MOD LASER DWDM 8X50GHZ 200KM
Datasheet Download
DM200-01-3-9510-0-LC.pdf
Availability of DM200-01-3-9510-0-LC
QUANTITY
DM200-01-3-9510-0-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of DM200-01-3-9510-0-LC
Internal Part NumberEIS-DM200-01-3-9510-0-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DM200-01-3-9510-0-LC
Related LinksDM200-01-3, DM200-01-3-9510-0-LC Datasheet, Finisar Corporation Distributor
DM200-01-3-9510-0-LC Details Description
Related parts for DM200-01-3-9510-0-LC
KEYPAD 16 KEY REAR PANEL MNT datasheet.pdf
MODULE SDRAM DDR 64MB 200SODIMM datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM 16-TSSOP datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 6-18V 1.4A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 8KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
TURN TOOL 851890426 datasheet.pdf
GRIP SPLIT LACE OFFST EYE SST datasheet.pdf
CAT 6A SHLD PATCH CORD 3' RD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf