ASSMANN WSW Components DN-19TRAY-1-800-SW
DN-19TRAY-1-800-SW picture photo
Mfg. Part Number
DN-19TRAY-1-800-SW
Manufacturer
Product Category
Rack Components
Brief Description
FIXED SHELF 800MM CABINET BLK
Datasheet Download
DN-19TRAY-1-800-SW.pdf
Availability of DN-19TRAY-1-800-SW
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
DN-19TRAY-1-800-SW Order Process
Ship out your order
Specifications of DN-19TRAY-1-800-SW
Internal Part NumberEIS-DN-19TRAY-1-800-SW
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Boxes, Enclosures, Racks
FamilyRack Components
SeriesDigitus®
TypeShelf, Fixed
Size / Dimension20.670" L x 18.310" W x 1.180" H (525.02mm x 465.07mm x 29.97mm)
Features-
ColorBlack
MaterialMetal, Steel
For Use With/Related ProductsDigitus® Cabinets
VentilationVented
Shipping InfoShipped from Digi-Key
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DN-19TRAY-1-800-SW
Related LinksDN-19TRAY, DN-19TRAY-1-800-SW Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DN-19TRAY-1-800-SW Details Description
Related parts for DN-19TRAY-1-800-SW
CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 1206 datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
CAP THIN FILM 0.5PF 50V 0603 datasheet.pdf
MOSFET P-CH 12V 5.3A 2X2 4-MFP datasheet.pdf
XLATOR ECL-TTL HEX LP 24-SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
RES SMD 5.1 OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V datasheet.pdf