ASSMANN WSW Components DN-91508S
DN-91508S picture photo
Mfg. Part Number
DN-91508S
Manufacturer
Product Category
Patchbay, Jack Panels
Brief Description
PATCH PNL 10" RJ45 CAT5E
Datasheet Download
DN-91508S.pdf
Availability of DN-91508S
QUANTITY
DN-91508S Order Process
Ship out your order
Specifications of DN-91508S
Internal Part NumberEIS-DN-91508S
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Boxes, Enclosures, Racks
FamilyPatchbay, Jack Panels
SeriesDigitus®
TypeModular Panel
Connector TypeRJ45
Number of Positions8
Number of Rows1
Termination StyleLSA Block
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DN-91508S
Related LinksDN-9, DN-91508S Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DN-91508S Details Description
Related parts for DN-91508S
IC OPAMP DIFF 225MHZ 8SOIC datasheet.pdf
IC MCU SUP 5/3.3/2.5/ADJ SOT23-6 datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
VARISTOR 212V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
SLEEVING FIBERGLASS NATURAL 100' datasheet.pdf
CONN PCB 8COND datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X6MM XCUT T412 datasheet.pdf
EF PIGTAIL SPLICE W/TRIM 140F datasheet.pdf