Texas Instruments DS32ELX0421SQ/NOPB
DS32ELX0421SQ/NOPB picture photo
Mfg. Part Number
DS32ELX0421SQ/NOPB
Manufacturer
Product Category
Interface - Serializers, Deserializers
Brief Description
IC SERIALIZER 312.5GBPS 48LLP
Datasheet Download
DS32ELX0421SQ/NOPB.pdf
Availability of DS32ELX0421SQ/NOPB
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
DS32ELX0421SQ/NOPB Order Process
Ship out your order
Specifications of DS32ELX0421SQ/NOPB
Internal Part NumberEIS-DS32ELX0421SQ/NOPB
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package1,000
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyInterface - Serializers, Deserializers
SeriesAutomotive, AEC-Q100
PackagingTape & Reel (TR)
FunctionSerializer
Data Rate3.125Gbps
Input TypeLVDS
Output TypeCML
Number of Inputs5
Number of Outputs2
Voltage - Supply2.5V, 3.3V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case48-WFQFN Exposed Pad
Supplier Device Package48-WQFN (7x7)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DS32ELX0421SQ/NOPB
Related LinksDS32ELX04, DS32ELX0421SQ/NOPB Datasheet, Texas Instruments Distributor
DS32ELX0421SQ/NOPB Details Description
Related parts for DS32ELX0421SQ/NOPB
FIXED IND 3.3UH 1.26A 79 MOHM datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 6XSON datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 100V 250MA SC88 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS .100 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 14.7K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 820MA 609 MOHM datasheet.pdf
LOCKING SPRING KIT,G-SERIES datasheet.pdf
CONN RCPT VERT 32POS W/GUIDES datasheet.pdf
PMI CAP STOVEP RED 15/32 TRANSP datasheet.pdf
IC REG LDO 1V 1A DFN-3030-8 datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 68POS datasheet.pdf