Murata Electronics North America DSN6NZ81H103Q93A
DSN6NZ81H103Q93A picture photo
Mfg. Part Number
DSN6NZ81H103Q93A
Brief Description
FILTER EMI 10000PF RADIAL
Datasheet Download
DSN6NZ81H103Q93A.pdf
Availability of DSN6NZ81H103Q93A
QUANTITY
DSN6NZ81H103Q93A Order Process
Ship out your order
Specifications of DSN6NZ81H103Q93A
Internal Part NumberEIS-DSN6NZ81H103Q93A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSN6NZ81H103Q93A
Related LinksDSN6NZ81, DSN6NZ81H103Q93A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSN6NZ81H103Q93A Details Description
Related parts for DSN6NZ81H103Q93A
CAP CER 39PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf