Murata Electronics North America DSN9HB32E222Q55B
DSN9HB32E222Q55B picture photo
Mfg. Part Number
DSN9HB32E222Q55B
Brief Description
FILTER EMI 2200PF RADIAL
Datasheet Download
DSN9HB32E222Q55B.pdf
Availability of DSN9HB32E222Q55B
QUANTITY
DSN9HB32E222Q55B Order Process
Ship out your order
Specifications of DSN9HB32E222Q55B
Internal Part NumberEIS-DSN9HB32E222Q55B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSN9HB32E222Q55B
Related LinksDSN9HB32, DSN9HB32E222Q55B Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSN9HB32E222Q55B Details Description
Related parts for DSN9HB32E222Q55B
Crystal 35.2512MHz 30ppm Series 40 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD 1X1 14SOIC datasheet.pdf
KIT EVAL FOR MAX6496 datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
RES 47.5K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 3.9UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
CONN RECPT HOUSING 2POS 3.96MM datasheet.pdf
IGBT 1200V 61A 216W EMIPAK-1B datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
CAP FILM 0.27 UF 10% 630 VDC RAD datasheet.pdf