Murata Electronics North America DSN9HB32E222Q91A
DSN9HB32E222Q91A picture photo
Mfg. Part Number
DSN9HB32E222Q91A
Brief Description
FILTER EMI 2200PF RADIAL
Datasheet Download
DSN9HB32E222Q91A.pdf
Availability of DSN9HB32E222Q91A
QUANTITY
DSN9HB32E222Q91A Order Process
Ship out your order
Specifications of DSN9HB32E222Q91A
Internal Part NumberEIS-DSN9HB32E222Q91A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSN9HB32E222Q91A
Related LinksDSN9HB32, DSN9HB32E222Q91A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSN9HB32E222Q91A Details Description
Related parts for DSN9HB32E222Q91A
CONN EDGECARD 14POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
KIT STARTER EVAL MACHXO 2280C datasheet.pdf
IC FPGA 562 I/O 896FBGA datasheet.pdf
OSC SO 75.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
RES 2.43K OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 200 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
MOD LASER DWDM 8X50GHZ 120KM datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V datasheet.pdf
CONN HDR 20POS TH/RA REVERSE datasheet.pdf