Murata Electronics North America DSN9ND31H223Q93A
DSN9ND31H223Q93A picture photo
Mfg. Part Number
DSN9ND31H223Q93A
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
FILTER EMI 0.022UF 50V RADIAL
Datasheet Download
DSN9ND31H223Q93A.pdf
Availability of DSN9ND31H223Q93A
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
DSN9ND31H223Q93A Order Process
Ship out your order
Specifications of DSN9ND31H223Q93A
Internal Part NumberEIS-DSN9ND31H223Q93A
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship DSN9ND31H223Q93A today.
SeriesDSN9ND31H
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DSN9ND31H223Q93A
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksDSN9ND31, DSN9ND31H223Q93A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSN9ND31H223Q93A Details Description
Related parts for DSN9ND31H223Q93A
SENSOR 50PSI 7/16-20UNF .5-4.5V datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
IC UART W/PAR PORT DUAL 68PLCC datasheet.pdf
RES 309K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 5.05 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 350 OHM 10W 1% AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 50 Position Through Hole Wire Wrap datasheet.pdf
POWER DISTRIBUTION BLOCK datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 13POS SKT datasheet.pdf
HD 38999 88C 88#23 SKT RECP datasheet.pdf
2.35 V to 5.25 V, 1 MSPS, 12-/10-/8-Bit ADCs in 6-Lead SC70 IC datasheet.pdf