Murata Electronics North America DSS1NB32A680Q91A
DSS1NB32A680Q91A picture photo
Mfg. Part Number
DSS1NB32A680Q91A
Manufacturer
Product Category
EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Brief Description
FILTER EMI 68PF 10% 100VDC 6A RA
Datasheet Download
DSS1NB32A680Q91A.pdf
Availability of DSS1NB32A680Q91A
QUANTITY
DSS1NB32A680Q91A Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS1NB32A680Q91A
Internal Part NumberEIS-DSS1NB32A680Q91A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,500
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSS1NB32A680Q91A
Related LinksDSS1NB32, DSS1NB32A680Q91A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS1NB32A680Q91A Details Description
Related parts for DSS1NB32A680Q91A
IDC CABLE - ASC40B/AE40G/APK40B datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 350V SNAP datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CLEAN & STRIP DISC 7X1/2" S XCS datasheet.pdf
CAP CER 6.8UF 25V X5R 1206 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf