Murata Electronics North America DSS306-341Y5S221M100
DSS306-341Y5S221M100 picture photo
Mfg. Part Number
DSS306-341Y5S221M100
Datasheet Download
DSS306-341Y5S221M100.pdf
Availability of DSS306-341Y5S221M100
QUANTITY
DSS306-341Y5S221M100 Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS306-341Y5S221M100
Internal Part NumberEIS-DSS306-341Y5S221M100
Delivery TimeIn stock, ship DSS306-341Y5S221M100 today.
SeriesDSS306-341Y5
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DSS306-341Y5S221M100
MURATA Product CategoryMURATA Components
DSS306-341Y5S221M100 Details Description
Related parts for DSS306-341Y5S221M100
IC DUAL 2TO4 DECOD/DEMUX 16TSSOP datasheet.pdf
TRANS NPN 30V 0.1A SOT-323 datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 3A TO220-4 datasheet.pdf
LABEL TT POLY WHT 6.00 X 4.00" datasheet.pdf
IC SWITCH DUAL SPST 8SOIC datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 16V X7R 0402 datasheet.pdf
CAP CER 220PF 50V NP0 1825 datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT SKT datasheet.pdf