Murata Electronics North America DSS306-431FZ103N100MRL26N2
DSS306-431FZ103N100MRL26N2 picture photo
Mfg. Part Number
DSS306-431FZ103N100MRL26N2
Datasheet Download
DSS306-431FZ103N100MRL26N2.pdf
Availability of DSS306-431FZ103N100MRL26N2
QUANTITY
DSS306-431FZ103N100MRL26N2 Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS306-431FZ103N100MRL26N2
Internal Part NumberEIS-DSS306-431FZ103N100MRL26N2
Delivery TimeIn stock, ship DSS306-431FZ103N100MRL26N2 today.
SeriesDSS306-431FZ103
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeDIP3
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DSS306-431FZ103N100MRL26N2
MURATA Product CategoryMURATA Components
DSS306-431FZ103N100MRL26N2 Details Description
Related parts for DSS306-431FZ103N100MRL26N2
CAP FILM 1200PF 2% 50VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 62POS datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 200MW SOT323 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 128POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
DIPLEXER 2.4/5GHZ WLAN datasheet.pdf
MICRO 51C S 6" WHT JACKP NI datasheet.pdf
CONN MCX PLUG R/A 50OHM SOLDER datasheet.pdf
CAP CER 36PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN MOD JACK datasheet.pdf
RES SMD 1.8M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf