Murata Electronics North America DSS306-91B101M100MRL26N134/F549
DSS306-91B101M100MRL26N134/F549 picture photo
Mfg. Part Number
DSS306-91B101M100MRL26N134/F549
Datasheet Download
DSS306-91B101M100MRL26N134/F549.pdf
Availability of DSS306-91B101M100MRL26N134/F549
QUANTITY
DSS306-91B101M100MRL26N134/F549 Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS306-91B101M100MRL26N134/F549
Internal Part NumberEIS-DSS306-91B101M100MRL26N134/F549
Delivery TimeIn stock, ship DSS306-91B101M100MRL26N134/F549 today.
SeriesDSS306-91B101M100M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DSS306-91B101M100MRL26N134/F549
MURATA Product CategoryMURATA Components
DSS306-91B101M100MRL26N134/F549 Details Description
Related parts for DSS306-91B101M100MRL26N134/F549
RELAY SSR DPST 120MA 8-DIP datasheet.pdf
FERRULE RND HANDLE .312"THR ALUM datasheet.pdf
RELAY SSR DUAL 50A RNDM PNL MNT datasheet.pdf
CAP CER 2PF 100V BP 0805 datasheet.pdf
RING NYLAKRIMP FUNNEL ENTRY datasheet.pdf
RES 2.98K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN FEMALE 9POS CONTACT INSERT datasheet.pdf
23 SIL VERT SMT HDR P/P datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 2POS GOLD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 6A 125V datasheet.pdf
RJ45 RA SHIELD LED 4 PORT datasheet.pdf
CAP CER 2PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf