Murata Electronics North America DSS306-91Y5S470M100MRL23N133
DSS306-91Y5S470M100MRL23N133 picture photo
Mfg. Part Number
DSS306-91Y5S470M100MRL23N133
Datasheet Download
DSS306-91Y5S470M100MRL23N133.pdf
Availability of DSS306-91Y5S470M100MRL23N133
QUANTITY
DSS306-91Y5S470M100MRL23N133 Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS306-91Y5S470M100MRL23N133
Internal Part NumberEIS-DSS306-91Y5S470M100MRL23N133
Delivery TimeIn stock, ship DSS306-91Y5S470M100MRL23N133 today.
SeriesDSS306-91Y5S470M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DSS306-91Y5S470M100MRL23N133
MURATA Product CategoryMURATA Components
DSS306-91Y5S470M100MRL23N133 Details Description
Related parts for DSS306-91Y5S470M100MRL23N133
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Free Hanging (In-Line); Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
CRIMP KIT 9.5MM datasheet.pdf
FUSE M/V R-RATED 24R 5.5KV BOLT- datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
E-658-12XT RING BZD INSUL TAPED datasheet.pdf
CONN HDR 14POS 0.100 SMD TIN datasheet.pdf
LED PMI 7MM AMBER 3.5MM PANEL datasheet.pdf
PCI EXPRESS 2X82 POS WT datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 5% 160VDC datasheet.pdf