Murata Electronics North America DSS310-55Y5S223S50
DSS310-55Y5S223S50 picture photo
Mfg. Part Number
DSS310-55Y5S223S50
Datasheet Download
DSS310-55Y5S223S50.pdf
Availability of DSS310-55Y5S223S50
QUANTITY
DSS310-55Y5S223S50 Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS310-55Y5S223S50
Internal Part NumberEIS-DSS310-55Y5S223S50
Delivery TimeIn stock, ship DSS310-55Y5S223S50 today.
SeriesDSS310-55Y
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DSS310-55Y5S223S50
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksDSS310-55, DSS310-55Y5S223S50 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS310-55Y5S223S50 Details Description
Related parts for DSS310-55Y5S223S50
IC FILTR 8TH ORDR LOWPASS 14-DIP datasheet.pdf
IC 2.64V NANOPWR MON SOT-23-5 datasheet.pdf
CAP CER 0.50PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
RES 298K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 71.5K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.18 OHM 1% 20W datasheet.pdf
CAP CER 100PF 440VAC SL RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 50V X5R 0402 datasheet.pdf
381 TB RIS CLA PRESS FIT datasheet.pdf
RES 2.55K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf