Murata Electronics North America DSS310-91Y5S223S50P480
DSS310-91Y5S223S50P480 picture photo
Mfg. Part Number
DSS310-91Y5S223S50P480
Datasheet Download
DSS310-91Y5S223S50P480.pdf
Availability of DSS310-91Y5S223S50P480
QUANTITY
DSS310-91Y5S223S50P480 Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS310-91Y5S223S50P480
Internal Part NumberEIS-DSS310-91Y5S223S50P480
Delivery TimeIn stock, ship DSS310-91Y5S223S50P480 today.
SeriesDSS310-91Y5S2
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DSS310-91Y5S223S50P480
MURATA Product CategoryMURATA Components
DSS310-91Y5S223S50P480 Details Description
Related parts for DSS310-91Y5S223S50P480
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
Connector Receptacle 6 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP CER 20PF 50V 0606 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DFN datasheet.pdf
RES 120 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 5V IN 3.3V OUT datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
RES 166.67 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
CONTROL LIQ LEV 24-240VAC/DC DIN datasheet.pdf
CABLE USB3.0 A/M-MICRO B 1M datasheet.pdf
RES SMD 1.65 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP FILM 0.051UF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf