Murata Electronics North America DSS310H-56B222M250
DSS310H-56B222M250 picture photo
Mfg. Part Number
DSS310H-56B222M250
Datasheet Download
DSS310H-56B222M250.pdf
Availability of DSS310H-56B222M250
QUANTITY
DSS310H-56B222M250 Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS310H-56B222M250
Internal Part NumberEIS-DSS310H-56B222M250
Delivery TimeIn stock, ship DSS310H-56B222M250 today.
SeriesDSS310H-56
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DSS310H-56B222M250
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksDSS310H-5, DSS310H-56B222M250 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS310H-56B222M250 Details Description
Related parts for DSS310H-56B222M250
IC CROSSPOINT SWITCH 2X2 16MLF datasheet.pdf
CONN TERM SOCKET 22-24AWG GOLD datasheet.pdf
UNI SEAL YELLOW PG 29 datasheet.pdf
RES 31.6K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 57MM datasheet.pdf
25+25 DIL VERT SOCKET 8.5MM datasheet.pdf
RES 95 OHM 0.3W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 15V 30W datasheet.pdf
NX 2PT A/D 10 1/8K 250US DIF datasheet.pdf
CAP FILM 12NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf