Murata Electronics North America DSS6NC52A101U31A
DSS6NC52A101U31A picture photo
Mfg. Part Number
DSS6NC52A101U31A
Brief Description
FILTER EMI 100PF RADIAL
Datasheet Download
DSS6NC52A101U31A.pdf
Availability of DSS6NC52A101U31A
QUANTITY
DSS6NC52A101U31A Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS6NC52A101U31A
Internal Part NumberEIS-DSS6NC52A101U31A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSS6NC52A101U31A
Related LinksDSS6NC52, DSS6NC52A101U31A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS6NC52A101U31A Details Description
Related parts for DSS6NC52A101U31A
IC VREF SHUNT 5V SOT23-3 datasheet.pdf
IC WIRELESS USB 2.4GHZ 48VQFN datasheet.pdf
IC 12BIT 200KHZ SMPL ADC 8-SOIC datasheet.pdf
VOLTMETER 200MVDC LCD PANEL MT datasheet.pdf
RES SMD 37.4K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
24P MTA100 CONN ASSY F/T 24AWG datasheet.pdf
DEV BOARD FOR NS9750B datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 50V NP0 1812 datasheet.pdf
RND SPACER 0.085" NYLON 14.73MM datasheet.pdf
CAP CER 100PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD datasheet.pdf