Murata Electronics North America DSS6NC52A221Q93A
DSS6NC52A221Q93A picture photo
Mfg. Part Number
DSS6NC52A221Q93A
Brief Description
FILTER EMI 220PF RADIAL
Datasheet Download
DSS6NC52A221Q93A.pdf
Availability of DSS6NC52A221Q93A
QUANTITY
DSS6NC52A221Q93A Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS6NC52A221Q93A
Internal Part NumberEIS-DSS6NC52A221Q93A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSS6NC52A221Q93A
Related LinksDSS6NC52, DSS6NC52A221Q93A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS6NC52A221Q93A Details Description
Related parts for DSS6NC52A221Q93A
RES SMD 2.4K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 2X15V 15W datasheet.pdf
RES SMD 6.98K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC datasheet.pdf
CAP CER 82PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 6POS NH datasheet.pdf
CAP CER 12PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES 0.75 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf