Murata Electronics North America DSS6NC52A221T51B
DSS6NC52A221T51B picture photo
Mfg. Part Number
DSS6NC52A221T51B
Brief Description
FILTER EMI 220PF RADIAL
Datasheet Download
DSS6NC52A221T51B.pdf
Availability of DSS6NC52A221T51B
QUANTITY
DSS6NC52A221T51B Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS6NC52A221T51B
Internal Part NumberEIS-DSS6NC52A221T51B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSS6NC52A221T51B
Related LinksDSS6NC52, DSS6NC52A221T51B Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS6NC52A221T51B Details Description
Related parts for DSS6NC52A221T51B
EMULATION MODULE RTE870/C MOD15 datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V DPAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
RES 90.9 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 8.87K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
IC REG 3OUT BCK/LINEAR 24EPTSSOP datasheet.pdf
RES 100 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
DIN-SIGNAL R032MP-5,0C1-2 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V datasheet.pdf