Murata Electronics North America DSS6NC52A470Q92A
DSS6NC52A470Q92A picture photo
Mfg. Part Number
DSS6NC52A470Q92A
Brief Description
FILTER EMI 47PF RADIAL
Datasheet Download
DSS6NC52A470Q92A.pdf
Availability of DSS6NC52A470Q92A
QUANTITY
DSS6NC52A470Q92A Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS6NC52A470Q92A
Internal Part NumberEIS-DSS6NC52A470Q92A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSS6NC52A470Q92A
Related LinksDSS6NC52, DSS6NC52A470Q92A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS6NC52A470Q92A Details Description
Related parts for DSS6NC52A470Q92A
Connector Quick Connect Tab 0.187" (4.75mm) Solder datasheet.pdf
CIR BRKR THRMMAG 8A 480VAC 65VDC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 160PS R/A .050 DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN RECPT 11POS 1MM VERT SMD datasheet.pdf
IC NETWORKING SYSTEM CLK 20-SSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
RES 19.8K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
TOOL APPLICATOR DF3 ACCESSORY datasheet.pdf
CAP CER 7.1PF 100V NP0 0201 datasheet.pdf
CAP CER 9.8PF 25V NP0 01005 datasheet.pdf
CAP TRIM 2-15PF 150V THRU HOLE datasheet.pdf