Murata Electronics North America DSS6NE52A222Q55B
DSS6NE52A222Q55B picture photo
Mfg. Part Number
DSS6NE52A222Q55B
Brief Description
FILTER EMI 2200PF RADIAL
Datasheet Download
DSS6NE52A222Q55B.pdf
Availability of DSS6NE52A222Q55B
QUANTITY
DSS6NE52A222Q55B Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS6NE52A222Q55B
Internal Part NumberEIS-DSS6NE52A222Q55B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSS6NE52A222Q55B
Related LinksDSS6NE52, DSS6NE52A222Q55B Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS6NE52A222Q55B Details Description
Related parts for DSS6NE52A222Q55B
IC PWR SUPPLY SEQUENCER SOT23-6 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 26POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 2.1A SC-70-6 datasheet.pdf
TAPE ADHESIVE TRANSFER 2" X 5YD datasheet.pdf
RES 97.6K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 31.6K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE PIN datasheet.pdf