Murata Electronics North America DSS9NB32A222Q55B
DSS9NB32A222Q55B picture photo
Mfg. Part Number
DSS9NB32A222Q55B
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
FILTER EMI 2200PF 100V RADIAL
Datasheet Download
DSS9NB32A222Q55B.pdf
Availability of DSS9NB32A222Q55B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
DSS9NB32A222Q55B Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS9NB32A222Q55B
Internal Part NumberEIS-DSS9NB32A222Q55B
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship DSS9NB32A222Q55B today.
SeriesDSS9NB32A
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DSS9NB32A222Q55B
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksDSS9NB32, DSS9NB32A222Q55B Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS9NB32A222Q55B Details Description
Related parts for DSS9NB32A222Q55B
FILTER LINE 5MH 3A HORIZONTAL datasheet.pdf
RES SMD 825 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC POT DGTL 10K 100TAP 8MSOP datasheet.pdf
FUSE ADAPTER ACS TYPE S 20A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W datasheet.pdf
CONN HEADER 60POS 1.27MM datasheet.pdf
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf
RJ45 NO SHIELD LED 4 PORT datasheet.pdf
CAP CER 6.2PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
3 ROW VERTICAL HEADER PRESS datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.2A datasheet.pdf