TE Connectivity Deutsch Connectors DTS26Z25-35AN
DTS26Z25-35AN picture photo
Mfg. Part Number
DTS26Z25-35AN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 128POS STRGHT
Datasheet Download
DTS26Z25-35AN.pdf
Availability of DTS26Z25-35AN
QUANTITY
DTS26Z25-35AN Order Process
Ship out your order
Specifications of DTS26Z25-35AN
Internal Part NumberEIS-DTS26Z25-35AN
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DTS26Z25-35AN
Related LinksDTS26Z, DTS26Z25-35AN Datasheet, TE Connectivity Deutsch Connectors Distributor
DTS26Z25-35AN Details Description
Related parts for DTS26Z25-35AN
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
MOD PWR ENT SHLD STD 0.5A QC PNL datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
RES SMD 97.6 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 75W datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 3/8-24UNF .5-4.5V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
RES 7.5K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
RES SMD 390K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf