Vishay/Beyschlag DWZ50180WP15238BJ1
DWZ50180WP15238BJ1 picture photo
Mfg. Part Number
DWZ50180WP15238BJ1
Manufacturer
Product Category
Feed Through Capacitors
Brief Description
CAP 20KVP 1500PF 20%
Datasheet Download
DWZ50180WP15238BJ1.pdf
Availability of DWZ50180WP15238BJ1
QUANTITY
DWZ50180WP15238BJ1 Order Process
Ship out your order
Specifications of DWZ50180WP15238BJ1
Internal Part NumberEIS-DWZ50180WP15238BJ1
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Filters
FamilyFeed Through Capacitors
SeriesDW
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DWZ50180WP15238BJ1
Related LinksDWZ50180W, DWZ50180WP15238BJ1 Datasheet, Vishay/Beyschlag Distributor
DWZ50180WP15238BJ1 Details Description
Related parts for DWZ50180WP15238BJ1
RES 604K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 1.5A DO214AA datasheet.pdf
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC SMC datasheet.pdf
RES 100 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 47PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
CBL ASSY PIGTAIL 20'NM RSMA MALE datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100" datasheet.pdf