Hirose Electric Co Ltd DX10A-100S(50)
DX10A-100S(50) picture photo
Mfg. Part Number
DX10A-100S(50)
Manufacturer
Product Category
D-Shaped Connectors - Centronics
Brief Description
CONN PLUG 100POS RA
Datasheet Download
DX10A-100S(50).pdf
Availability of DX10A-100S(50)
QUANTITY
DX10A-100S(50) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX10A-100S(50)
Internal Part NumberEIS-DX10A-100S(50)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Shaped Connectors - Centronics
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX10A-100S(50)
Related LinksDX10A-1, DX10A-100S(50) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX10A-100S(50) Details Description
Related parts for DX10A-100S(50)
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 4KB OTP 40DIP datasheet.pdf
BIT SET PHIL/SLOT W/HOLDER 7PC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
RES 7.15K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 15.8 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 226K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RF AMP VGA 43.5GHZ datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB datasheet.pdf
RES 150 OHM 1/2W .05% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 4.8A 14 MOHM SMD datasheet.pdf