Hirose Electric Co Ltd DX10AM-110SE2(50)
DX10AM-110SE2(50) picture photo
Mfg. Part Number
DX10AM-110SE2(50)
Brief Description
CONN RECECPT 100POS
Datasheet Download
DX10AM-110SE2(50).pdf
Availability of DX10AM-110SE2(50)
QUANTITY
DX10AM-110SE2(50) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX10AM-110SE2(50)
Internal Part NumberEIS-DX10AM-110SE2(50)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX10AM-110SE2(50)
Related LinksDX10AM-1, DX10AM-110SE2(50) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX10AM-110SE2(50) Details Description
Related parts for DX10AM-110SE2(50)
RES ARRAY 2 RES 220K OHM 0404 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.8MHZ 8SOIC datasheet.pdf
SENS PROX M12 5MM DC3W-NC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CONN EDGE .100 50POS DR LOW P datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
SR BTS FT J 9 ASY R datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 10% 400VDC AXIAL datasheet.pdf