Hirose Electric Co Ltd DX10M-68SE(50)
DX10M-68SE(50) picture photo
Mfg. Part Number
DX10M-68SE(50)
Brief Description
CONN RECEPT 68POS RA PCB
Datasheet Download
DX10M-68SE(50).pdf
Availability of DX10M-68SE(50)
QUANTITY
DX10M-68SE(50) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX10M-68SE(50)
Internal Part NumberEIS-DX10M-68SE(50)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Shaped Connectors - Centronics
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX10M-68SE(50)
Related LinksDX10M-6, DX10M-68SE(50) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX10M-68SE(50) Details Description
Related parts for DX10M-68SE(50)
RES SMD 2.7K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC ENCORE XP MCU FLASH 4K 20SSOP datasheet.pdf
TRANS PNP 300V 0.5A SOT223 datasheet.pdf
IC DAC 16BIT MULTIPLY SER 16SOIC datasheet.pdf
RES 1.21K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.87K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4125K 4SMD datasheet.pdf
BIT D'VERSIBIT .250X.187X54.00" datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
TRANS GAN 100V 60A BUMPED DIE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 22POS PIN datasheet.pdf
+3.3 V to +5 V Quad/Octal 10-Bit DACs IC datasheet.pdf