Hirose Electric Co Ltd DX30A-36P(50)
DX30A-36P(50) picture photo
Mfg. Part Number
DX30A-36P(50)
Manufacturer
Product Category
D-Shaped Connectors - Centronics
Brief Description
IDC CONN 36POS PLUG
Datasheet Download
DX30A-36P(50).pdf
Availability of DX30A-36P(50)
QUANTITY
DX30A-36P(50) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX30A-36P(50)
Internal Part NumberEIS-DX30A-36P(50)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Shaped Connectors - Centronics
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX30A-36P(50)
Related LinksDX30A-, DX30A-36P(50) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX30A-36P(50) Details Description
Related parts for DX30A-36P(50)
VARISTOR 18.7V 1KA DISC 14MM datasheet.pdf
IC FREQUENCY GENERATOR 56-TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 39PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 20V 10% 2917 datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS DUAL .05" SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
LED HARDWARE FILTER BLUE datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 500V SNAP datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB datasheet.pdf
CONN RECPT ASSY 6POS datasheet.pdf