Hirose Electric Co Ltd DX30A-50S-LNA(55)
DX30A-50S-LNA(55) picture photo
Mfg. Part Number
DX30A-50S-LNA(55)
Brief Description
IDC CONN 50POS RECEPT
Datasheet Download
DX30A-50S-LNA(55).pdf
Availability of DX30A-50S-LNA(55)
QUANTITY
DX30A-50S-LNA(55) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX30A-50S-LNA(55)
Internal Part NumberEIS-DX30A-50S-LNA(55)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX30A-50S-LNA(55)
Related LinksDX30A-50, DX30A-50S-LNA(55) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX30A-50S-LNA(55) Details Description
Related parts for DX30A-50S-LNA(55)
FLEX CABLE - AFG06G/AF06/AFE06T datasheet.pdf
RES SMD 2.4K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 1POS datasheet.pdf
IC DGTL POT 50K 257TAPS 16-QFN datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
IVS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN HSG RCPT INLINE 55POS PIN datasheet.pdf
Connector Socket 20 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf