Hirose Electric Co Ltd DX30AJ-26P-CP3(50)
DX30AJ-26P-CP3(50) picture photo
Mfg. Part Number
DX30AJ-26P-CP3(50)
Brief Description
IDC CONN 26POS PLUG
Datasheet Download
DX30AJ-26P-CP3(50).pdf
Availability of DX30AJ-26P-CP3(50)
QUANTITY
DX30AJ-26P-CP3(50) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX30AJ-26P-CP3(50)
Internal Part NumberEIS-DX30AJ-26P-CP3(50)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX30AJ-26P-CP3(50)
Related LinksDX30AJ-26, DX30AJ-26P-CP3(50) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX30AJ-26P-CP3(50) Details Description
Related parts for DX30AJ-26P-CP3(50)
IC REG LDO ADJ 0.8A TO252-3 datasheet.pdf
IC OSC SILICON 32.768KHZ SC70-5 datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CLOSING PLATE 6X6" datasheet.pdf
RES CHAS MNT 182 OHM 1% 5W datasheet.pdf
CAP TANT 0.1UF 5% 75V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
OSC PROG 8NS 50PPM 2.5X3.2MM datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 3.3V 3W datasheet.pdf
FAN AXIAL 70X15MM 12VDC datasheet.pdf
RES SMD 0.009 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf