Hirose Electric Co Ltd DX31A-100S-LNA(50)
DX31A-100S-LNA(50) picture photo
Mfg. Part Number
DX31A-100S-LNA(50)
Brief Description
CONN PLUG IDC 100POS
Datasheet Download
DX31A-100S-LNA(50).pdf
Availability of DX31A-100S-LNA(50)
QUANTITY
DX31A-100S-LNA(50) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX31A-100S-LNA(50)
Internal Part NumberEIS-DX31A-100S-LNA(50)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX31A-100S-LNA(50)
Related LinksDX31A-100, DX31A-100S-LNA(50) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX31A-100S-LNA(50) Details Description
Related parts for DX31A-100S-LNA(50)
IC MCU 8BIT 3KB OTP 20SSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 2.32K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
RES 63.4 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP CER 47PF 1KV NP0 1206 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS INLINE SKT datasheet.pdf