Hirose Electric Co Ltd DX31A-50S-LNA(55)
DX31A-50S-LNA(55) picture photo
Mfg. Part Number
DX31A-50S-LNA(55)
Brief Description
CONN RECEPT 50POS
Datasheet Download
DX31A-50S-LNA(55).pdf
Availability of DX31A-50S-LNA(55)
QUANTITY
DX31A-50S-LNA(55) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX31A-50S-LNA(55)
Internal Part NumberEIS-DX31A-50S-LNA(55)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX31A-50S-LNA(55)
Related LinksDX31A-50, DX31A-50S-LNA(55) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX31A-50S-LNA(55) Details Description
Related parts for DX31A-50S-LNA(55)
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SSOP datasheet.pdf
RES SMD 2.4K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 75A TO220AB datasheet.pdf
RES SMD 82K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB datasheet.pdf
RES 4.12K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 30PIN SLD CUP datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
LUG COPPER 2 HOLE datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM L-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf