Hirose Electric Co Ltd DX32A-50S-LNA(55)
DX32A-50S-LNA(55) picture photo
Mfg. Part Number
DX32A-50S-LNA(55)
Brief Description
CONN RECEPT 50POS
Datasheet Download
DX32A-50S-LNA(55).pdf
Availability of DX32A-50S-LNA(55)
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
DX32A-50S-LNA(55) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX32A-50S-LNA(55)
Internal Part NumberEIS-DX32A-50S-LNA(55)
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX32A-50S-LNA(55)
Related LinksDX32A-50, DX32A-50S-LNA(55) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX32A-50S-LNA(55) Details Description
Related parts for DX32A-50S-LNA(55)
RES SMD 3K OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP FILM 0.039UF 10% 1KVDC RAD datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.2 OHM 5% 50W datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 20K OHM 0606 datasheet.pdf
RES 3.05K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 13 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
CAP CER 82PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
CRYSTAL 27.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf
RES SMD 221 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf