Hirose Electric Co Ltd DX33A-50S-LNA(50)
DX33A-50S-LNA(50) picture photo
Mfg. Part Number
DX33A-50S-LNA(50)
Brief Description
CONN PLUG IDC 50POS
Datasheet Download
DX33A-50S-LNA(50).pdf
Availability of DX33A-50S-LNA(50)
QUANTITY
DX33A-50S-LNA(50) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX33A-50S-LNA(50)
Internal Part NumberEIS-DX33A-50S-LNA(50)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX33A-50S-LNA(50)
Related LinksDX33A-50, DX33A-50S-LNA(50) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX33A-50S-LNA(50) Details Description
Related parts for DX33A-50S-LNA(50)
RES SMD 280K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 R/A PCB datasheet.pdf