Hirose Electric Co Ltd DX40LM-14PP-150CV(50)
DX40LM-14PP-150CV(50) picture photo
Mfg. Part Number
DX40LM-14PP-150CV(50)
Manufacturer
Product Category
Between Series Adapter Cables
Brief Description
D-SUB TO AUDIO CONNECTOR 14POS
Datasheet Download
DX40LM-14PP-150CV(50).pdf
Availability of DX40LM-14PP-150CV(50)
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
DX40LM-14PP-150CV(50) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX40LM-14PP-150CV(50)
Internal Part NumberEIS-DX40LM-14PP-150CV(50)
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyBetween Series Adapter Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX40LM-14PP-150CV(50)
Related LinksDX40LM-14P, DX40LM-14PP-150CV(50) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX40LM-14PP-150CV(50) Details Description
Related parts for DX40LM-14PP-150CV(50)
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 64QFP datasheet.pdf
OPT FIBER MANIFOLD BLK 5.1-6.0MM datasheet.pdf
SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC datasheet.pdf
IC PROM SERIAL 65K 8-SOIC datasheet.pdf
FUSE T/D MIDGET 6A 600V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
SENSOR 1500PSIA 1/4 NPT W/TEMP datasheet.pdf
PCF 7.50/06/180 3.5SN OR BX datasheet.pdf
CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf